Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis kalınlaştırma ameliyatıPenis Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır ? 

Penis kalınlaştırma ameliyatında en sık yapılan yöntem yağ enjeksiyonudur. Bu yöntem geçerliliği olan ve sonuçları yüz güldüren bir yöntemdir. İşlem kısa sürer ve yan etkisi olmayan efektif bir işlemdir. 

Yapılan işlem yine hastadan başka kısımlardan alınan yağların penis bölgesine transferi işlemidir. Vücuttan alından yağlar bazı işlemlere magruz kalacaktır. Bu işlemler sonrasında da penis bölgesine orantılı olarak enjekte edilerek ameliyat tamamlanır. 

İşlem Ne Kadar Kalıcıdır ?

Transfer edilen yağların bir kısmı ilk 6 aydan sonra eriyecektir. Bu beklenen doğal bir süreçtir. Bu süreç sonrasında penis kalınlığından bir miktar inme meydana gelir. Biz bu erimeyi bildiğimiz için transfer edilen yağ miktarını normalden biraz fazla yaparız ki erime sonrasında aslında istediğimiz netice elde edilsin. 

Penis bölgesinde transfer sonrasında kalan yağlar ömür botu kalıcıdır. Yani bu işlemi tekrar tekrar yapmak gerekmez. Bir kere yapılması kesin ve kalıcı netice almak için yeterli olacaktır. Ama hastanın kişisel tercihlerine göre 6 ay sonra bir miktar daha yağ transferi yapılması istenebilir. Böyle bir durumda işlem tekrarlanabilir. 

Penis bölgesine transfer edilen yağlar vücuttan liposuction yöntemi ile alınır. Bu işlem ameliyat izi bırakmayan bir işlemdir. Vücudun hangi bölgesinden yağ alınacağına da muayene sonrası karar verilir. Ona göre bir bölge seçilerek işlem yapılır.

Penis Kalınlaştırma İşleminin Yan Etkileri Var Mı ? 

Penis kalınlaştıma işleminde erkeğin kendi yağları bu iş için kullanılır. Bu yüzden yabancı bir cisim vücuda girmeyeceği için yan etkisi gözlenmez. İşlemde bu zamana kadar kanıtlanan bir yan etki gözlenmemektedir. 

 

Penis kalınlaştırma ameliyatı Sonrası Ağrı Olur Mu ?

Penis kalınlaştırma ameliyatı lokal anestezi ile yapılır. Bu yüzden bu ameliyat esnasında hasta tamamen uyumaz. Ama işlem yapılan bölgede bir ağrı veya sızı da hissetmez. Bu yüzden ameliyat konforlu bir ameliyattır. Ameliyat sonrasında bir kaç saat hasta dinlendikten sonra evine dönebilir. Ortalama olarak da bir ay süre ile cinsel ilişkiye girmemesi gerekir. Bu pehriz sonrası normal cinsel yaşantısına geri dönebilir.

Neden Penis Kalınlaştırma İhtiyacı Duyulur ? 

Bu sorunun cevabı aslında birazda psikolojik etkenlerden kaynaklanır. Çünkü kişi kendini kötü hissediyorsa bu işlemi yaptırabilir. Bu işlem sonrasında kendini daha öz güvenli hissediyorsa da bu işlemi rahatlıkla yapabilir. Ayrıca gerçekten kalın olmayan bir penis cinsel ilişki esnasında partnerine de sıkıntı verebilir. 

Penis boyunun uzun olması orgazma olmada çok etkili değildir. Ama zevk eşiği penis kalınlığına bağlı diyebiliriz. Yani uzun olmasından sa kalın ama kısa olması cinsel ilişki açısından daha önemlidir diyebiliriz.

Penis Kalınlaştırma İşlemi Testislere Zarar Verir mi ? 

Transfer edilen yağlar akışkan değildir. Bu yüzden penis üstünden testislere gitmesi olası değil. Bu bir söylendi olmakla beraber aslı da yoktur.

Penis Kalınlaştırıcı ilaçlar ve Doğal yöntemler

Bu konuda çeşitli ilaçlar aktarlarda satılan bitkisel ürünler mevcut. Ama ben ciddi manada bir fayda veren ile tanışmadım. Biz bu sorunun ameliyat ile kesin ve kalıcı bir şekilde çözüleceğini düşünüyoruz. 

Bu Sayfa 202 kez ziyaret edilmiştir.

Anahtar Kelimeler: , , , , , , ,