Penıs Boyu Uzatma

İdeal Penis Boyu Ölçüleri 

Penis boyu yaşa, ırka ve kiloya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ama ortalama olarak bir ideal penis boyu vardır. Normal gevşek halinde bir penis ortalama olarak 6cm olması beklenirken, ereksiyon halinde yani sertleşmiş bir peniste ortalama uzunluk ise, 12cm civarındadır. 

Penis Boyunun Orgazma Olmaya etkisi Var Mı ? 

Penis boyu dışarıdan bakıldığında büyük ve uzun olduğu kadar kadında cinsel hazzı o derece yukarıya çıkacağı düşünülür. Aslında bu kanı yanlış bir kanıdır. Çünkü 10cm bir penis orgazma olmak için yeterli bir uzunluktur. Erkeklerde genelde penis boyu küçük olanlar psikolojik olarak kendilerini kötü hissetmelerine neden olabiliyor. 

Aslında durum penisin boyu ile alakalı değildir. Cinsel ilişki esnasında partnerlerin tüm vücutları ile ruhen ve bedenen ilişkiyi yaşamaları penis boyundan daha önemlidir.

Kimlere Penis Boyu Uzatma Ameliyatı Yapılmalı 

Standart ölçülerin altında olan erkeklere penis boyu uzatma işlemi yapılabilir. Aynı zamanda cinsel ilişki esnasında doğan yetersizliklerde bu ameliyatı olma nedenleri arasında yer alır. Eğer partnerler tatmin olmuyor ise, penis boyu uzatma işlemi yapılabilir. 

Bu ameliyatı olmadan önce hastanın bilmesi gereken en önemli bilgi, penisin yoktan var edip penisi büyütmenin mümkün olmadığı. Çünkü fiziksel ölçüleri üzerinde oynamalar yaparak penisin bir kaç cm boyu uzatılır. Yoktan penis var edilip uzatılamaz. Hastanın bunu bilmesi gerekir. Büyük beklentiler içerisine girmemesi ve makul seviyelerde bir büyümeyi bilip ona göre ameliyat olması gerekir.

Cerrahi Penis Uzatma Ameliyatı Nasıl Yapılır

Ameliyat hastane ortamında duruma göre lokal duruma göre genel anestezi ile yapılabilir. Ameliyat süresi değişkendir. Gerekli durumlarda bir gün süre ile hastanede kalınması gerekebilir. Ameliyatta genel olarak penis boyu yoktan var edilerek büyük bir oranda uzatılmaz. Gene var olan penisin görünmeyen kısmına müdahale edilerek ameliyat yapılır. Penisin kök kısmında ki penis bağları kesilerek bir müdahale yapılır. Bu sayede uzama sağlanır. Ayrıca dış yüzeydeki derinin de uzatılması için Z plasti denilen teknikler uygulanarak ameliyat tamamlanır.

Penis Uzatma Ameliyatı Sonrası Peniste His Kaybı Yaşanır Mı ?

Penis büyütme ameliyatı sinirleri damarları etkileyen bir şey değil. Yani ameliyat öncesinde ki yaşadığınız his neyse, ameliyat sonrasında da bu his devam eder. Ameliyatın bir olumsuz yönde etkisi olmaz.

Penis Uzatma Sonrasında Sertleşme Problemi Yaşanır Mı ? 

Penis uzatma ameliyatı sonrasında yapılan uygulama ereksiyona bir olumsuz etki oluşturmaz. Ameliyat öncesi durumunuz neyse aynen devam eder. Farklılık olmaz.

Penis Boyu Uzatma Ameliyatı Erken Boşalma Sorununu Giderir Mi ?

Penis boyu uzatma ameliyatı Sonrasında erken boşalma tedavi edilmez. Bu ameliyatın bu konu ile alakası yoktur. Bu sorunu gidermek için yapılan başka uygulamalar vardır. Penis boyu uzarken başka hiçbir penis sorunu uzatma dışında giderilmez veya iyileştirilmez.

Penis Uzatma Ameliyatı İle Ne Kadar Bir Uzama Sağlanabilir ?

İlk başka söylemek gerekir ki çok büyük hayalleriniz olmasın. Çünkü bu işlem mucize bir işlem değil. Evet bir büyüme yani uzatma mutlaka sağlanır ama mağkul seviyelerde. 10 cm bir uzama beklemek doğru değildir. Ortalama olarak 3-4 cm bir fark olabilir. 

Aynı zamanda bu uzatma miktarı kişiden kişiye çok değişir. Kişinin penis yapısı bu ameliyat ile ne kadar bir büyüme gerçekleşeceğini belirler. Her hastadan aynı oranda büyüme olmayabilir. Bu yüzden ön bir muayene olunması gerekir.

Bu Sayfa 487 kez ziyaret edilmiştir.

Anahtar Kelimeler: , , , , , ,