Zty Sağlık Danışmanlık Hizmetleri

Türkiye de Türkiye dışından Sağlık alanında hizmet almak isteyen hastalarımız için asistanlık hizmeti sunulmaktadır. Bu asistanlık hizmeti kapsamında hastalarımızın en iyi sağlık kurumlarına yönlendirerek, en iyi hizmeti almaları hedeflenmiştir.

Hizmet alınan merkezlerin yasal olarak ruhsat sahibi olması gerekir. Randevu yazılan ve yönlendirilen merkezlerde hizmetin en sağlıklı şekilde yapılabilmesi için süreç takibi yapılır.

Neden Varız ? 

Günümüzde sağlık alanında bilen bilmeyen veya az bir malumat ile herkes her konu hakkında fikir sahibi. Ama aslında sağlık çok ciddi bir alan. Alacağınız hizmetin hem kaliteli ve hemde makul maliyetler ile almanız bizim için önemli.

Biz birçok merkez içerisinde kalitesi ve hastaya yaklaşımları değerlendirilerek, en iyi donanıma sahip merkezler ile çalışırız. Bu merkezlerin fiyat politikaları ne çok yüksek ne de çok ucuz olur. Çünkü her işin bir raiç bedeli olduğunu düşünüyoruz.

Amacımız

Amacımız bu karışık ve bir standartı olmayan sağlık piyasası içerisinde herkesin adaletli ve kaliteleri merkezlerden hizmet alması hedeflenir. Çünkü bir emar çektirmek istersiniz. Ama 100tl den 3000 tl ye kadar inanılmaz bir fiyat aralığı ile karşılaşırsınız. Ve kafa karışıklığına ve kafanızda soru işaretleri ile dolu bir duruma düşersiniz.

Biz bu merkezler içerisinde verdiği hizmet kalitesine göre hak ettiği maliyetleri karşılaştırırız. Sizin alacağınız hizmetin hak ettiği karşılıkları ile sizi en uygun merkeze yönlendiririz. Böylece siz abartı ve şişmiş ödemeler ile karşılaşmamış olursunuz.

Verilen Hizmetin Bedeli Var Mı ? 

Yurt içinde veya yurt dışında ki temsilciliklerimizden bizi arayan ve bilgi almak isteyen hastalarımız için herhangi bir ücret tarifesi uygulamayız. Verilen bilgi ve randevular ücretsiz olur. Siz merkezde işleminizi yaptırdıktan sonra bu işin ücretini hizmet aldığınız kuruma ödersiniz.

Zty Sağlık Asistanı Hizmetinin Sağladığı Avantajlar ? 

  • Alacağınız hizmete asla hak ettiğinden fazla para ödemezsiniz
  • Hizmet alacağınız merkezin kalitesinden emin olabilirsiniz
  • Size en uygun ve lokasyonunuza en yakın ve en donanımlı merkeze sizin adınıza seçilmiştir
  • Randevularınız sizin adınıza istediğiniz zamana tarafımızdan oluşturulur
  • Yaptırılmayan işlem için önceden bir ödeme yapılması gerekmez
  • Randevu iptalleri için extra bir ücret istenmez
  • Bu hizmetler için ZTY Sağlık Asistanlık firmasına bir ödeme yapılmaz

Biz Görüntüleme Merkezi Değiliz 

Biz bir görüntüleme merkezi ve kurumu değiliz. Biz sağlık turizmi firması olarak anlaşmalı olduğumuz merkezlere sizi yönlendiririz. Özel anlaşmalarımızdan ötürü size sunulan avantajlardan faydalanabilirsiniz.